Otomotivin Güç Kaynağı

HİKAYEMİZ

Kolaş Motor

1956 yılına uzanan hikayemiz Ekber Kolaş 'ın Austin Morris orijinal yedek aksamı bayisi olmasıyla Erzurum’da başladı. 1960 yılında İstanbul’a taşınarak BMC ağır vasıta araç ve yedek aksam satışının Türkiye ana bayisi olarak devam etti. 1990 yılında kurumsallaşarak günümüze uzanan süreçte, Kolaş Motor A.Ş. , tescilli markası GMW ile otomotiv sektörüne üretim, ithalat ve satış hizmeti vermeye devam etmektedir.

image

1960’tan bugüne

Profesyonelliğimizi tecrübemizle harmanlayarak en yüksek kalitede ürün ve hizmetleri sizlerle buluşturuyoruz. 60 yılı aşkın üretim tecrübemiz ve deneyimli ekibimiz, pazarın tüm ihtiyaçlarını karşılamak ve müşteri memnuniyetini en üst noktaya taşımak için çalışıyor.

image

Kamyon, otomobil, otobüs, zirai ve iş makinelerine ait orijinal ve yan sanayide Kardan Mili Mafsal İstavrozları, Şaft Askı Takımları, Turboşarj Üniteleri, Fren Aksamları, Direksiyon Pompaları, Ön Dingil Tamir Takımları, Debriyaj, Debriyaj Merkezleri, Rulmanlar, Dişli Aks Ve Motor Aksamları üretimlerini yönetmekteyiz.

Ürünlerin %60’ı ihraç edilmekte ve iç-dış pazarda orijinal ve yan sanayi ekipmanı olarak kullanılmaktadır. Üretim uluslararası standart ölçülerde ve her bir ürünün aşama aşama kalite kontrolü yapılarak gerçekleştirilmektedir.

image

Isıl işlem, taşlama, montaj, test laboratuvar üniteleri ve uzman kadrosuyla her aşamada ürün kontrolü yapılarak düzenli ve sabit standartlarda mamul elde edilmektedir. Türkiye’nin en büyük sanayi lokasyonu olan İkitelli organize sanayi bölgesinde bulunan şirketimiz 8000 m² kapalı depo kapasitesine sahiptir. Şirketimiz organizasyon yönetiminde ve kalite standardı olarak ISO 9001:2015 belgesine sahiptir.

Pazarlama stratejisi kaliteli ürün ile güven olan GMW, ulusal ölçekte sektör liderleri arasında yer alır.

Profesyonelliğimizi tecrübemizle harmanlayarak

Yüksek Kalitede Ürün ve Hizmet sunuyoruz.

60 yılı aşkın üretim tecrübemiz ve deneyimli ekibimiz, pazarın tüm ihtiyaçlarını karşılamak ve müşteri memnuniyetini en üst noktaya taşımak için çalışıyor.

61

Başarılı Yıl

48540

Referans Numarası

1020544

Güncel Stok Miktarı